O nas

Firma "POMOC DROGOWA…." Tadeusza Atanowskiego zlokalizowana jest, w Lubaniu- woj. dolnośląskie , przy wylocie drogi krajowej nr. 30 z Jeleniej Góry do Zgorzelca. Lubań jest położony w odległosci 25 km od dwóch granic : polsko - niemieckiej , polsko - czeskiej .

Połączenie usług w zakresie transportu medycznego , pomocy drogowej z usługami blacharsko-lakierniczymi i mechaniczno-elektrycznymi jest usługą spełniającą w pełni oczekiwania klienta indywidualnego.

 

Usunięcie pojazdu z miejsca kolizji ,naprawa ,rozliczenie kosztów z firmą ubezpieczającą pojazd klienta, pozostawienie do dyspozycji klientowi pojazdu zastępczego na czas naprawy  to usługa coraz częściej poszukiwana również przez firmy ubezpieczeniowe funkcjonujące na rynku motoryzacyjnym. Wfirmie zatrudnia  się  5-ciu wysoko wykwalifikowanych pracowników o specjalności; blacharstwo- lakiernictwo, mechanika pojazdowa , auto elektryka. Sam właściciel posiada uprawnienia mistrzowskie we wspomnianych specjalnościach oraz Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy . Stąd wysoka jakość świadczonych usług, czego dowodem są stałe  zlecenia na obsługę i naprawę pojazdów administracji publicznej i samorządowej z obszaru woj. dolnośląskiego : Lubań, Świeradów Zdrój, Zgorzelec, Bolesławiec. Wieloletnia współpraca z Mondial assistance .


Firma świadczy usługi przez całą dobę, przy zastosowaniu cen umiarkowanych z możliwością ich negocjacji, w oparciu o nowoczesną bazę techniczno-transportową przystosowaną do napraw, holowania i transportu pojazdów oraz osób w kraju i za granicą ,o masie całkowitej 3,5 tony. Na wyposażeniu firmy są trzy pojazdy specjalne przystosowane do przewozu pojazdów i osób , pojazdy marki Mercedes ATEGO, MERCEDES SPRINTER, MERCEDES 711 oraz VW Transporter (ambulans).

 

Firma posiada również nowoczesne zaplecze parkingowo-magazynowe z  pełnym zabezpieczeniem  .